Rejestratory samochodowe – najlepsze opcje do 200 złotych

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Rejestratory samochodowe – najlepsze opcje do 200 złotych
Akcesoria samochodowe

Kamery samochodowe do 200 złotych to dość szerokie i przede wszystkim ciekawe grono urządzeń. Przedstawiamy pięć rozwiązań godnych uwagi, za które nie zapłacisz więcej!

Dla kogo rejestrator samochodowy?

Na ciasnych parkingach łatwo o zarysowanie pojazdu. Ktoś może to zrobić, kiedy Ciebie nie ma w pobliżu i uciec z miejsca zdarzenia. Ponadto na niebezpiecznych dzielnicach auto może paść ofiarą wandalizmu. Będzie Ci jednak bardzo ciężko udowodnić czyjąś winę bez niezbitych dowodów. Wtedy wkracza rejestrator samochodowy, który wszystko nagra w bardzo dobrej jakości. Jeśli boisz się o swój samochód, nie chcesz go zostawiać w ryzykownych lokalizacjach lub po prostu chciałbyś nagrywać każde zdarzenie na drodze dokumentując sporne sytuacje – jest to rozwiązanie dla Ciebie. Co ważne, nie musisz wydawać na urządzenie dużej sumy pieniędzy. Spora liczba ciekawych propozycji zamyka się w kwocie 200 złotych. Przedstawiamy pięć z nich!

  1. Navitel CR900

Wideorejestrator Navitel CR900 możesz mieć za około 190 złotych. Jest niewielkich rozmiarów ze sporym teleobiektywem, który nagra wideo w jakości FULL HD (1080p) z prędkością 30 klatek na sekundę. Zarejestrowany obraz w tej jakości to niepodważalny dowód! Co ważne, obiektyw ma czujnik optyczny Sony Exmor. Wyświetlacz w tej wersji to przekątna wynosząca 2,7 cala. Rejestrator ma wbudowany czujnik przeciążenia działający przy nagłym hamowaniu, przyspieszaniu czy wibracjach spowodowanych uderzeniami. Kiedy w zasięgu obiektywu urządzenie wykryje ruch, automatycznie się włączy.

  1. Xblitz Z9


Jeden z mniejszych rejestratorów w zestawieniu. Xblitz Z9 zaskoczy funkcjonalnością i ciekawym designem. Nagrywa w jakości Full HD jak jego poprzednik. Charakterystyczny w tym modelu jest dość spory kąt widzenia do 140 stopni. Nie zabrakło trybu parkingowego działającego przy wyłączonym silniku, a także nagrywania w pętli. Slot kart pamięci SD pozwala z kolei wydłużyć czas nagrywania o wiele godzin. Nie można zapomnieć o trwałej obudowie z polerowanego metalu, która naprawdę pięknie się prezentuje.

  1. MIO Mivue C312

Również model Mivue C312 nagrywa w jakości Full HD w 30 klatkach na sekundę. Obiektyw oferuje kąt widzenia 130 stopni, a doskonałą jakość filmów podczas podróży gwarantuje sensor 2M i stabilizacja obrazu. Model za niecałe 190 złotych został wyposażony w czujnik G-Sensor, który uruchomi urządzenie w razie jakiegokolwiek większego przeciążenia – na przykład podczas kolizji. Egzemplarz jest niewielkich rozmiarów, co gwarantuje niezakłóconą widoczność z zainstalowanym urządzeniem na przedniej szybie. Oczywiście i ten model oferuje automatyczne uruchamianie kamery i nagrywanie.

  1. NAVITEL MR150 NV

Tym razem nie osobne urządzenie, lecz wideorejestrator wbudowany w lusterko. Ten inteligentny model nagrywa w jakości Full HD (1920×1080) również z 30 klatkami na sekundę. Słabe oświetlenie lub słoneczny dzień to nie przeszkoda dla rejestrowania wysokiej jakości filmów, ponieważ egzemplarz wyposażono w sensor SC2363 (Night Vision), a także 4-warstwowe szkło szerokokątnego obiektywu. NAVITEL MR150 NV wyświetla obraz o przekątnej 4,5 cala. Nie zabrakło miejsca na karty micro SD o pojemności maksymalnej do 64Gb.

  1. Blaupunkt BP 2.0 FHD

Propozycja od niemieckiego producenta sprzętu elektronicznego. Wideorejestrator Blaupunkt BP 2.0 FHD, którego cena nie przekracza 160/170 złotych w zależności od sklepu. Niewielkie wymiary to jego znak rozpoznawczy. Przekątna ekranu wynosi jedynie 2 cale, jednak mimo to nagrany film wideo jest wyraźny i czytelny. Kąt nagrywania to dokładnie 120 stopni. Jak wszystkie modele w zestawieniu nagrywa obraz w jakości Full HD. Ma wbudowany głośnik, mikrofon oraz G-Sensor uruchamiający rejestrator podczas przeciążeń. Nie zabrakło, takich funkcji jak detekcja ruchu czy nagrywanie w pętli. Pliki zapisywane są w standardowych formatach AVI oraz MJPG.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*